ESKIMOSI.IN.UA Інформаційний портал 3-го курсу, факультету
Міжнародні Економічні Відносини
Інституту Міжнародних Відносин
Київського Національного Універсітету імені Тараса Шевченка
Eskimosi -Головна Електронна бібліотека Ескімосів -Бібліотека Матеріали по навчанню -Навчання Форум -Форум Фото-Галерея Ескімосів -Галерея Comunity -Студенти
> ESKIMOSI » Ескімоський Файловий Обмін
Обмін Обмін:
УВАГА! Адміністрація не проглядає ці файли. Якщо ви бажаєте надати деякі файли для сайту - скористайтеся формою в низу сторінки!!! Тут ви можете завантажувати на наш сервер ваші файли (до 1 Мб 1 файл) для того щоб оперативно поділитися з кимось. Будьте ласкаві, якщо ви володієте цікавими матеріалами надайте її адміністрації ескімосів чи виложіть її на форумі. Всім, хто знайде помилки на сайті у нагороду - цукерка!
Ескімоський Файловий Обмін
(Е.Ф.О.)
Обмін 
- Тут ви можете завантажувати на наш сервер файли, щоб швидко поділитися ними з друзями. Після того як ви виберете файл та завантажете його, ви отримаете посилання на цей файл за яким його можна скачати.
- Також цей файл можна знайти у файлменеджері "Ескімоський Файловий Обмін". Файл буде дійсний не більше 30 днів. Там є і інші файли.
- Адміністрація не проглядає ці файли. Якщо ви бажаєте надати деякі файли для сайту - скористайтеся формою в низу сторінки. Ну і звичайно ніхто не несе відповідальності за ті файли які ви скачаєте з Ескімоського Файлового Обміну.
- Будь ласка, максимально архівуйте ваші файли за допомогою архіватора WinRar. Крім меншого розміру, позитивом архіву є те, що до нього ви можете вставити одразу декілька файлів (разом не більше 1Мб), а також додати текстовий файл з описом вашого(их) файлу(ів).
- Не забувайте, що розмір одного файла не повинен перевищувати 1 Мегабайт (Мб) = 1024 Кілобайти (Кб).
- Якщо розмір вашого файла більше 1 Мб навіть після архівування, виможете розбити архів на томи, кожний з яких ≤ 1 024 000 байт (1МБ). Це стандартна функція архіватора WinRar.
- Файли з однаковими назвами заміняються на останній.
- Файли з кириличними символами та іншими спецсимволами у назві можуть викликати проблеми при завантаженні. Тому вибирайте максимально прості назви без кириличних символів.
Дякую, mrMad-Cat with respect
PS: Будь ласка, якщо в вас є цікава інформація, надішліть її на емейл mrMad-Cat@i.ua або передайте її у особистому порядку.
Якщо розмір кожного файла менше 1 Мб, ви можете одразу завантажити його(їх) на сайт:


Як тільки адміністрація побачить файл(и), його(їх) буде переглянуто і додано на сайт.
Будь ласка, максимально архівуйте ваші файли за допомогою архіватора WinRar.
PPS: Якщо ви знайдете якісь помилки на сайті чи у файлах - одразу повідомте нас.
Нагорода - цукерка. (чесно!)


Дякуємо всім, хто надав нам інформацію, відвідує нас, а також за вашу підтримку у створенні проекту.

Eskimosi © 2005-2007
mrMad-Cat © 2005-2007