- - -
BarSky Бакалавр Party 2008
Форум Ескімосів > Основний Форум > Навчання
mrMad-Cat
BarSky Бакалавр Party 2008

Вчора, точніше сьогодні вночі, закінчилося ми відсвяткували закінчення нашого навчання за прогрмою "Бакалавр".
Ви всі були чарівні і дуже гарно вписалися у цей клуб. Величезна подяка усім, хто прийшов. Шкода, що хтось не зміг, але розумію, що у кожного свої справи.
Вітаю усіх з цією подією, сподіваюся побачити вас усіх ще не один раз.

Якщо є бажання — пишіть ваші враження, що сподобалося, що не сподобалося, щоб можна було зробити певні висновки для майбутніх святкувань.

З приводу фотографій:
За моїми даними фотоапарати були у:
  • Жені Фальчук
  • Віри Панченко
  • Каті Явтушенко
  • Аліси Ільяшенко
  • Олі Фіш
  • Саши Романенка
  • Професійний фотограф
Тож разом з моїм маємо близько 8 фотоапаратів.
Величезне прохання передати усім цим людям (напроти кого стоїть ), щоб вони передали мені диски з їхніми фотками у оригінальній якості.
Я усе відсортую та зроблю спільне двд яке у декількох примірниках роздам по курсу вже ближче до вересня.
Carsten
Празднование очень понравилось!!! Классно отдохнули.. Моя Даша в восторге от вечеринки и от нашего курса!!..
После вечеринки у меня было впечатление, что было мало алкоголя... Но потом подумал, что если было бы больше, просто все сильнее напились бы.. А так вроде было всем хорошо..
Понравился конкурс с апельсином... Ну про остальные вспоминать не буду... ))
Еще раз всех поздравляю с выпуском!!! Желаю, чтобы празднование магистра было не хуже!!
.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.