Eskimosi
Eskimosi
www.eskimosi.in.ua
Інформаційно-розважальний портал

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

Відповісти у цю темуВідкрити нову тему
> Чому потрібно пристібатися та інше про безпеку пасажирів, Перш за все для наївних пасажирів які не пристібаються.
mrMad-Cat Опції користувача
повідомлення 3.6.2008, 21:16
Повідомлення #1
YIPEE KI YAY!

Загальний рейтинг: 5

Група: Важаки Шалашу Ескімосів
З: Україна, Київ
П.І.Б.: Терещенко Юрій Едуардович

Чомусь стільки про це кажуть, але ніхто не дослухається.
Машина рухається з величезною швидкістю. Навіть під час ходьби (5 км/годину) зіштовхнувшись лбами можна завдати дуже значних травм один одному. Падіння з велосипеда (15-40 км/год) ще травматичніше. А що тоді казати про лобовий удар у стіну чи інший твердий непорушний предмет на швидкості 60 км/годину? Про 120 км/год я можу і не говорити. Та я взагалі нічого казати не буду.
Я спеціально для цього встановив на форумі модуль який дає можливість прямо у темі дивитися відео і підготував для вас зовсім невелику, але дуже вагому підбірку фільмів які усе наглядно демонструють і пояснюють.
Ці відео дивитися усім, особливо наївним пасажирам які не пристібаються на передньому чи задньому сидіннях, або пристібаються аби-як.

Перше відео — фільм про усі системи захисту у машині, про те, як треба застібати ремінь безпеки та багато іншого. Це відео дивитися усім обов'язково. Всього 10 хвилин дуже важливої інформації.

Друге відео тільки про те, чому треба використовувати ремінь безпеки усім пасажирам, і сзаду і спереду. + у кінці фільму англійська соціальна реклама по цій темі, де показано як 1 непристібнутий пасажир вбиває собою усіх інших пристібнутих. Теж дивитися усім. 10 хвилин.

Ну і просто на десерт прикольна реклама машин Рено тривалістю півтори хвилини.

Може ще додаv якихось крештестів.
І пам'ятайте, коли ви дивитеся крештести, то дивіться не те, як ефектно руйнується машина, а що робиться з пасажирами.

Якщо у когось буде також корисна інформація з цього приводу — діліться.

--------------------
Eskimosi Zoo:
Вернуться в начало страницы

+Ответить с цитированием данного сообщения
Archangel Опції користувача
повідомлення 3.6.2008, 22:18
Повідомлення #2
Звикає

*

Група: ескімос-Форумчанин
З: SkY
П.І.Б.: The warior of SKY

Согласен , єто реальность... просто это нужно делать всегда... и не хер стесняться ... потом будет не до стеснений...
Вернуться в начало страницы

+Ответить с цитированием данного сообщения

Відповісти у цю темуВідкрити нову тему
3 Користувачів переглядають дану тему (3 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 19.6.2019, 19:37
mrMad-Cat © 2005-2007