Eskimosi
Eskimosi
www.eskimosi.in.ua
Інформаційно-розважальний портал

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

2 Сторінки V  < 1 2  
Відповісти у цю темуВідкрити нову тему
> Війни Ескімосів, Про розділ.
Гість_Вадя_*
повідомлення 25.6.2007, 20:33
Повідомлення #21

Гості

Ну вот Marvel, все в твоих руках!!!!! Я тебя не убивал и оставил всех воинов которых ты можешь завалить!! Так что вперед с песнями!!!!!!!! biggrin.gif
Вернуться в начало страницы

+Ответить с цитированием данного сообщения
mrMad-Cat Опції користувача
повідомлення 26.6.2007, 10:27
Повідомлення #22
YIPEE KI YAY!

Загальний рейтинг: 5

Група: Важаки Шалашу Ескімосів
З: Україна, Київ
П.І.Б.: Терещенко Юрій Едуардович

Меня просвятил вадик насчёт воскрешения.
Якщо ви атакували, після чого вас через деякий час хтось вбив, то ви оживете не після спливання часу вашого вбивства, а після спливання часу вашої атаки.

Для того, щоб зробити більш зрозумілим сенс всупу у гільдію:
При заснуванні гільдії вона має право попросити про гроші до її фонду: 100 000 UAH

--------------------
Eskimosi Zoo:

Daylight Опції користувача
повідомлення 28.6.2007, 11:03
Повідомлення #23
Звикає

*

Група: ескімос-Форумчанин
З: Київ
П.І.Б.: Пітцик Ігор Мирославович

Все ж мені не подобається що дуже швидко вбивають, хочаб пару раз пальнуть, і це дасть можливість малим лв. набрити досвід по дамагу. Також можна додати "промах", ти нападаєш на противника, береш танк а він промахується, контратака, и тобі 3,14... .

повідомлення 28.6.2007, 17:03
Повідомлення #24
YIPEE KI YAY!

4itai instrukciu. E use, i promahi, i travmuvanna. Prosto treba zrozumiti, 6o max level ce ne 60, i ne 80. A ce 1000 a to i bil6e.

--------------------
Eskimosi Zoo:

повідомлення 28.6.2007, 20:40
Повідомлення #25
Звикає

*

Прочитав. За весь час гри в мене не було ще жодного промаху, може треба збілішити ймовірність?
Всеодно більше ніж на 25 лв. від інших не відірвешся.

повідомлення 29.6.2007, 10:01
Повідомлення #26
YIPEE KI YAY!

nu tobi pidfartilo! 11.gif v mene bulo navit 2 i 3 promahi pidrad. Ymovirnist i tak dovoli visoka.
na vi6ih rivnah v tebe bil6e atak i ti 4asti6e ce vid4uvae6. Mojlivo ya dobavlu botiv a rozriv u rivnah zroblu ne 25 a bil6e. Vse zalejit vid vas.

--------------------
Eskimosi Zoo:

повідомлення 29.6.2007, 20:30
Повідомлення #27
Звикає

*

Як що до заохочення воскресати? Давати досвід за те що когось воскресив? Буде інтерес не тільки замочити а й восресити.

От знову замочив 4 воїнів, доречі атакувати вище левелів цікавіше, вони хоч здачу можуть дати, та й досвіду більше. Вирішив зайнятись творчістю. Я помітив що всі онлайн ігри нашого типу (заходиш на сайт, реєструєшся і в бій) мають якусь пред історю світу. Отож мої пропозиції:

Дивлчись на назву сторінки Ескімоси, (люди близь полярних земель) пропоную зробити світ "війн ескімосів" саме таким, це світ постійного холоду, північного сяєва, з маленькими тундровими лісами, з малою кількістю їжі та ін. В цьмо жорстокому, холодному світі живуть хоробрі воїни ЕСКІМОСИ які боряться за виживання та досвід! Цю консепцію можна розвинути (я цим можу зайнятись), якщо вона всім сподобається а особливо полярному барсу (божевільному котику)????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Ідеї для котика:
1. В мене знову жодного промаху????
2. Навпроти ніків воїнів (там де найбагатший, найдосвідчений) виставити їх аватари і характеристики життя енергі. Обираючи кого атакувати краще по цих характелистиках бо в 4 лв може бути того та іншого більше ніж у 5, по левелу не скажиш точно хто сильніший (якщо різниця у левелах скромна)
3. Мені нема куди дівати гроші, вже скоро в банк наберу 10000??? Хоч бери та все скуповуй? Требе їх зменшити. (піднімати ціну хавчико мабуть лишне) Тоді буде цікавіше, хоч економити будуть, а то на широку руку всіх воскрешають і луплятьця, а потім батом з живчиком напихаються.
4. Якщо мою концепцію приймуть то можна аватари ботом зробити у вигляді вовків та ведмедів (іншої фауни полярних широт)
5. Що до фарму (з якого ти сміявся)(прошу зазначити що нічого так не зявляється (навіть діти)) тому пропоную просто зробити іконки типу "на рибалку" "полювання" "за квіточками" та ін. Нажимаєш на іконку і з певною ймовірністю тобі випадає: (на прикладі рибалки) дуля з маком, окунь, карась, щука та ін. Які ти можеш зїсти що збільшить товою енергію, життя, ін. Наступні 3 години грієшся в печері, похмиляєшся а потім знову на рибалку.
6. О і не забудь про досвід за воскресіння, як на мене непогана ідея, може серед нас є пацифісти, а вбити час хочеться. Їм навіть особливий статус можна дати типу червоного хрестав, якщо вони більше досвіду заробили за воскресіння а не за умертвіння.

повідомлення 21.7.2007, 20:13
Повідомлення #28
YIPEE KI YAY!

Цитата(Daylight @ 29.6.2007, 21:30) *
Цю консепцію можна розвинути (я цим можу зайнятись), якщо вона всім сподобається а особливо полярному барсу (божевільному котику)????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Я тільки за, ти ж знаешь. Але треба усе добряче прикрутити до реальності, до нашої зрої, їжі, бо я не зможу перероблювати їх знову. Можна зробити декілька кланів сюжетних, залишивши можливість користувачам робити свої клани.
ЗІ: навіщо стільки знаків питання? 11.gif))

В мене знову жодного промаху????

Фартить. Ті ж не забувай, що гра ведеться не до 50 левелу. А до 1000 а то й більше. На більших левелах в тебе більше ударів. От тоді ти і поченаєш розуміти, що усі ці промахи просто вбивають тебе. В мене приблизно 1 промах на 10 атак.

Навпроти ніків воїнів (там де найбагатший, найдосвідчений) виставити їх аватари і характеристики життя енергі. Обираючи кого атакувати краще по цих характелистиках бо в 4 лв може бути того та іншого більше ніж у 5, по левелу не скажиш точно хто сильніший (якщо різниця у левелах скромна)

Я повністю за, я теж про це думав. Але для цього потрібно повністю перероблювати цю модифікацію. Я і так вніс дуже багато змін у неї. Я можу спробувати, але це дуже сильно збільшить розмір сторінки з воїнами і у людей у яких слабкий інтернет вона буде грузитися дуже довго.

Мені нема куди дівати гроші, вже скоро в банк наберу 10000??? Хоч бери та все скуповуй? Требе їх зменшити. (піднімати ціну хавчико мабуть лишне) Тоді буде цікавіше, хоч економити будуть, а то на широку руку всіх воскрешають і луплятьця, а потім батом з живчиком напихаються.

Чим далі, тим більеш тратяться гроші. Перевірено. 10000 тратяться за 2-3 ходи. Бо далі усе дорожче. Перевірено. Я зараз на іншому сайті 100 левелу. В мене 1 череда моїх атак з'їдає близько 5 000. Тож копи у банку!!!

Якщо мою концепцію приймуть то можна аватари ботом зробити у вигляді вовків та ведмедів (іншої фауни полярних широт)

Я якраз щось таке і думав. Щось по типу звірів у воркрафту, таких міфічних істот... До речі ботів я можу додати хочь зараз. Прикол ботів у тому, що вони не атакують, але їх усі атакують, вони мають ДУЖЕ багато здоров'я і мало сили. Тому їх вигідно мочити для скілу.

Що до фарму (з якого ти сміявся)(прошу зазначити що нічого так не зявляється (навіть діти)) тому пропоную просто зробити іконки типу "на рибалку" "полювання" "за квіточками" та ін. Нажимаєш на іконку і з певною ймовірністю тобі випадає: (на прикладі рибалки) дуля з маком, окунь, карась, щука та ін. Які ти можеш зїсти що збільшить товою енергію, життя, ін. Наступні 3 години грієшся в печері, похмиляєшся а потім знову на рибалку.

Хахаха! Та то можна зробити. Але це треба писати нову модифікацію, набагато складнішу. Написати скрипт генерації картинок я можу ,а от щоб результат заносився до бази данних, щоб ту рибу можна було з'їсти... Це вже дуже складно і цього я точно не напишу.

О і не забудь про досвід за воскресіння, як на мене непогана ідея, може серед нас є пацифісти, а вбити час хочеться. Їм навіть особливий статус можна дати типу червоного хрестав, якщо вони більше досвіду заробили за воскресіння а не за умертвіння.

І знову, це можна було б зробити. Але я не можу писати у пхп. Я можу його тільки правити, можу писати у штмл та css. Моїх знань буде недостатньо для цього.

--------------------
Eskimosi Zoo:

повідомлення 21.7.2007, 23:15
Повідомлення #29
YIPEE KI YAY!

Я вже згадував про Статистику Війн у першому повідомленні: http://www.eskimosi.in.ua/forum/index.php?...op&do=stats
Зараз система трохи проіснувала і можна побачити результат її діяльності.
Найсмішніше це те, що я очолюю ТОП10 тих, кого атакують і ТОП10 кого вбили. 11.gif От так усі мене люблять :D

Для Daylight корисним буде сама перші 3 таблиці. Там добре видно, успішність ваших атак та успішність вашої оборони. У мене наприклад 90%. Тобто кожний десятий напад я промазую. Звичайно тут є не тільки промазання, а й випадки, коли я попадаю, але забіраю ну усе здоров'я ворого. Так само близько 10% атак на мене я виграю. Ось так 11.gif

--------------------
Eskimosi Zoo:

повідомлення 6.9.2007, 20:37
Повідомлення #30
YIPEE KI YAY!

Оновлення правил: дозволяю мати у одній гільдії до 5 воїнів!

--------------------
Eskimosi Zoo:

повідомлення 8.9.2007, 23:13
Повідомлення #31
YIPEE KI YAY!

Оновлення правил: Я прибрав ліміт у 25 левелів. Тепер, не залежно від вашого левелу, ви можете нападати на будь-кого.

--------------------
Eskimosi Zoo:

Marvel Опції користувача
повідомлення 10.9.2007, 21:18
Повідомлення #32
d'ha'meo'el-in

Група: Модератори
З: flamme

Тэк-с.... Провожу агит-акцию: "Присоединяйся к моей гильдии или умри страшной и мучительной смертью!"

(Хотя на самом деле это просто информ-кампания... (11.gif

Зы. Мэд, а ты там чегой-то грил о покупке "вери спешал" оружия..... Хочу!

О! А еще я не могу вкурить по поводу сокровищинцы гильдии.
Я могу туда со своего счета денег положить?
И если да, то как это сделать?

--------------------

Vampiric addicted...
Гордость Галактики

повідомлення 10.9.2007, 21:25
Повідомлення #33
YIPEE KI YAY!

С сокровишницой долго обьяснять, но легче самому потыкаться, там всё расписано, просто надо разбираться и вникать. Это надо если у тебя есть много членов и ты им выделяешь деньги, если им не хватает. + можно сделать обязательные взносы за то что они в твоей гильдии. За это гильдия может обещать типа прекрытие, помощь и т.п. Но по скольку ты отаман то это всё на тебе. Там полазь внимательно почитай, там много разных примочек для этого.
Деньги рекомендую держать всётаки в банке — там есть всётаки процент 11.gif. А в сокровишнице нету.

Про оружие пожалуйста. Оно бесплатно для гильдии. Просто нарисуй его и придумай названия и порядок (читай внимательно первое сообщение этой темы, в самом конце там где про гильдии написано). + там про деньги тоже коечто написано. Когда определишься — обращяйся ко мне в приват или в эту тему, картинки оружия в аську. Только плиз картинки нормальных размеров, как и остальные.

--------------------
Eskimosi Zoo:

2 Сторінки V  < 1 2
Відповісти у цю темуВідкрити нову тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 12.11.2019, 1:25
mrMad-Cat © 2005-2007