Eskimosi
Eskimosi
www.eskimosi.in.ua
Інформаційно-розважальний портал

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

2 Сторінки V   1 2 >  
Відповісти у цю темуВідкрити нову тему
> Війни Ескімосів, Про розділ.
mrMad-Cat Опції користувача
повідомлення 20.6.2007, 18:38
Повідомлення #1
YIPEE KI YAY!

Загальний рейтинг: 5

Група: Важаки Шалашу Ескімосів
З: Україна, Київ
П.І.Б.: Терещенко Юрій Едуардович

Війни Ескімосів

Війни Ескімосів — це розді, який дозволяє користувачам нападати один на одного.
Для цього у вашому арсеналі є різні типи зброї та предмети, які дозволяють відновити свою енергію, здоров'я та оживити інших.
Нападаючи на іших ви заробляєте досвід та піднімаєтеся на новий рівень.
Ніхто не забов'язаний грати. Якщо ви не хочете — вимкніть гру у своїх налаштуваннях у профілі і вас ніхто не зможе атакувати.
А тепер детальніше...

Посилання на розділ "Війни Ескімосів" ви завжди знайдете у мені під логотипом порталу у розділі "Розваги".
Стуктура розділу Війни Емкімосів:
Зліва завжди відображаються ваш інвертар і головна інформація по вашому профілю воїна, де ви завжди маєте змогу бачити найважливішу інформацію про себе: рівень здоров'я, енергії, ваш рівень воїна та інше.
Нижче розташовано ТОП10 найзаможніших воїнів та ТОП10 найкращих воїнів.
Справа в залежності від вашого вибору розміщується список товарів які можна купити, список усієї зброї, бланк переказу грошей або список потенціяальних користувачів-цілей (мішеней), які хоча б 1 раз приймали безпосередню участь у війнах.

Гроші:
Війни Ескімосів дуже залежать від кількості ваших ескімоських гривень. Тут можна і купити певні речі у магазині і забрати якусь суму у вбитого вами воїна, тощо. Коли вас вбивають, у вас можуть забрати до 1000 гривень. Тому краще тримати їх у Банку Ескімосів.
Детальніше про гроші і Банк тут: "Гроші та Банк Ескімосів"

Зброя:
У нас зібрано багато видів зброї. Її не треба купувати. Чим більшого рівня ви досягаєте, тим більше нових видів зброї відкривається для вашого користування. Ви бачите тільки ту зброю, якою дозволяє користуватися ваш досвід та рівень якого ви досягли. Якщо ж ваш реальний рівень енергії більший, Повний же список зброї можна побачити у самому розділі за посиланням "Уся зброя".
Загалом, усі предмети зброї здебільшого відсортовані по силі їх дії. Однак, це не означає, що вам потрібно використовувати завжди найсильнішу доступну зброю. У вас завжди є декілька альтернативних варіантів зброї для користування.

Предмети і магазин:
Усі предмети можна купити у магазині. Їх можна розділити на 3 види:
  • Предмети для поповнення вашого здоров'я
  • Предмети для поповнення вашої енергії
  • Предмети для оживлення вбитих користувачів
Найзручніше купувати предмети оптом — для цього треба нажимати на поряд з написом "Придмати".
Після того як ви купили якийсь предмет, ви можете його використати або надіслати іншому воїну.
Використовувати на собі можна предмети для поповнення здоров'я та енергії.

Предмети оживлення можна використовувати тільки на інших воїнах коли вони мертві. Для цього потрібно зайти у профіль користувача та у вкладці профілю "Війни Ескімосів" нажати на посилання "Оживити воїна!". Якщо у вашому розпоряджені більше одного предмету оживлення ви матимете змогу вибрати яким саме предметом користуватися.
Якщо ви мертві, ви не можете використовувати ніякі предмети взагалі.

Бої з користувачами:
Ви можете нападати на будьякого користувача крім випадків коли він мертвий, він з вашої гільдії або він виключив себе з гри у налаштуваннях профілю.
Спочатку ви можете атакувати 4 користувачі за одни раз. Після чого вам потрібно чекати 3 години.
На кожні 10 рівнів ви отримуєте +1 атаку (максимум атак не обмежено) та —10 хвилин очікування (мінімум очікування 30 хвилин).
Наприклад: у вас 52 рівень. Значить ви можете атакувати 4+5=9 воїнів та чекаєте 180-(5*10)=130 хвилин.
Якщо ви атакували, після чого вас через деякий час хтось вбив, то ви оживете не після спливання часу вашого вбивства, а після спливання часу вашої атаки.
Для того, щоб напасти на користувача, вам достатньо нажати на відповідну кнопку у темі під його аватаром або профілі цього користувача у вкладці Ігри Ескімосів. Також це можна зробити у самому розділі у вкладці "Мішені".

Після цього відкриється вікно вибору зброї для вашого бою.Після вибору зброю відбувається безпосередньо сам бій, який може мати 3 кінцівки:
1) Ви промазали. Тобто ви наносите ворогу 0 втрат. Він же відповідає вам автоматично якоюсь зброєю і може поранити або вбити вас. Якщо ви виживаєте, то отримуєте трошки досвіду.
2) Ви можете поранити ворога. Він автоматично контрааткує та наносить вам якусь шкоду або вбиває вас. Якщо ви виживаєте, то отримуєте досвід в залежності від того, скільки здоров'я ви забрали у вашого ворога.
3) Ви вбиваєте вашого ворого забираючи усе його здоров'я. В залежності від того, скільки цього здоров'я у нього було ви отримуєте досвід. Також ви отримуєте якісь гроші (не більше 1000) та фраг. Іноді ви можете і забрати якісь фраги у користувача.
Якщо вас вбили, ви втрачаєте якусь суму грошей (не більше 1000) та можете втратити декілька фрагів. Тому кількість фрагів у воїна не відповідає реальній кількості вбивств.

Принципи бою:
  • Нападаючи на кристувача ви наносите йому втрати не більше ніж максимальна сила зброї. І при цьому найчастіше більше ніж є у вас сили.
  • Якщо рівень вашого супротивника більший ніж ваш, то ви завдаєте йому менше ушкоджень ніж могли б завдати супротивнику свого рівня. Чим вище рівень тим менше ушкоджень.
  • За напад ви отрримуєте досвід відповідно до того скільки ви забрали у супротивника енергії.
  • За вбивство даєтсья трошки більше досвіду ніж за поранення.
  • За вбивство когось дуже виского рівня вам надається набагато більше досвіду. Але вбити його дуже складно бо ваші удари для нього як комарині укуси.
Після бою, якщо вижили, вам потрібно використати якісь предмети дял поповнення здоров'я та енергії. Використовуйте предмети економно. Іноді, для невеликого поповнення, достатньо більш дешевого предмету.
Якщо ж вас вбили, просіть інших воїнів вас оживити, або чекайте 3 години (— 10 хв. з кожним 10 рівнем але мінімум 30 хв). Після того, як вас оживили, перевірте чи достатньо у вас енергії та здоров'я та при необхідності поповніть їх.

При вдалому нападі ви отримуєте крім усього досвід. Для переходу на вищі рівні вам треба набирати необхідну кількість досвіду (кожного разу більшу, але і більше досвіду ви отримуєте на вищих рівнях). При переході на вищий рівень воїна у вас автоматично хбільшуєстья кількість вашої максимальної енергії та здоров'я. Збільшення може бути від 1 до 15. Тому воїни на однакових рівнях мають різну кількість енергії та здоров'я.

Гільдії
Гільдія, це не просто умовне об'єднання. За рахунок гільдії ви отримуєте багато вигоди:
  • Ви отримуєте товаришів, які вас не атакують і яких ви можете просити про допомогу
  • Ви отримуєте доступ до скарбниці та загальних грошей
  • За 400 UAH гільдія може купувати собі функцію списка ворогів та друзів
  • Детальніше про гільдію напишу потім, бо я ще не усе зрозумів 11.gif
Вступати у гільдію можна усім. Гільдія має право відмовити у вступі. Також гільдія може сама закликати вступити інших воїнів до неї. Якщо у вас є бажання, ви завжди можете самостійно вийти з гільдії і вступити в іншу або створити свою.На данному етапі забороняєтсья створювати гільдії більше ніж з 5 воїнами (з Отаманом включно). Якщо це правило буде порушуватись я буду просто видаляти такі гільдії.

Воювати з членами своєї гільдії не забороняється. Однак це може бути заборонено Отаманом гільдії і він може приймати певні санкції проти порушників.

Для того, щоб купити свою гільдію, вам треба мати 1000 UAH та мінімум 10-й рівень воїна.
Купивши гільдію, ви стаєте її Отаманом. Тоді ви можете: видаляти чи запрошувати нових воїнів, вибирати собі стяг гільдії та її назву, призначати лейтенантів та управляти грошима вашої гільдії. Можна встановити податок на членство — воїни вашої гільдії повинні будуть вам платити за те, що вони знаходятсья у ній (х за 1 день). На отримані гроші можна робити деякі речі.
При заснуванні гільдії, вона має право попросити про гроші до її фонду: 100 000 UAH.
Створивши свою гільдію, ви можете попросити мене додати 3 види зброї, якими може користуватися тільки ваша гільдія. Зброя наступного виду:
  1. Мінімум енергії: 50
    Максимум енергії: 350
  2. Мінімум енергії: 500
    Максимум енергії: 1800
  3. Мінімум енергії: 4000
    Максимум енергії: 9000
ЗАБОРОНЕНО створювати декілька аккаунтів!
За таке порушення ваші дані будуть знижені на 0.
При другому порушенні можливість воювати буде взагалі вимкнена.

На всяк випадок групам користувачів Newbee та Ньюбішничег заборонено воювати.
Їм треба набрати не менше 4 повідомлень на форумі, щоб перейти у нормальні групи. Це захист від клонів.

-Дана інструкція ще може доповнюватися. Можливі невеликі зміни у правилах. Отож слідкуйте за оновленнями в цій темі.
-Усі побажання та скарги залишайте у цій темі.
Відредаговано: 9.09.2007 0:15

--------------------
Eskimosi Zoo:
Вернуться в начало страницы

+Ответить с цитированием данного сообщения
Daylight Опції користувача
повідомлення 21.6.2007, 10:32
Повідомлення #2
Звикає

*

Група: ескімос-Форумчанин
З: Київ
П.І.Б.: Пітцик Ігор Мирославович

Це все супер та дизайн мені не дужк подобається (ніякий живчик енергвю не відновлює) і зброя сучасна нічого цікавого.
Майже всі, на мою думку цікаві ігри основуються на старих війнах з мечами та топорами в руках, що й пропоную, також має бути обмеження по левелу на зброю, ОБОВЯЗКОВО!!!. А ще в магазині має продаватись не тільки хавчик а і броня, також зброя ан яку треба збирати грошики (грошиків має бути трохи менеш) (або предмети які підвищують дамаг). Самий дамаг занадто високий, на 1 левелі одрази з першої атаки можна вбити, це не серйозно. А також не забуваємо про фарминг, там травки збрати елексири варити чи зброю кувати а потім на форумі її продавати. Це буде цікаво.

повідомлення 21.6.2007, 10:40
Повідомлення #3
YIPEE KI YAY!

Лол, де ти будеш збирати травку? ахха! То тобі тільки нецікаво. Ти просто звик до трошки іншої реалізації РПГ. А у нас саме така реалізація. Броню продавати безглуздо, так само як і зброю — пограв бі зрозумів. Зброя лімітована по кількості твоєї сили тому використовувати усю зброю ти не можеш. Це майже теж саме що і ліміт зброї по левелам.

А щодо відновлення енергії то що ж тоді по твоєму відновлює енергію? Зілля усілякі вже набридли. А тут справжні речі. Притому вони часто використовуютсья у сучасних іграх. Наприклад згадай той самий Сталкер.

Середрньовічна зброя? Читай інструкцію. Коли ти досягнеш 10 левела ти зможеш заснувати свою гільдію та додати 3 види зброї які може використовувати тільки твоя гільдія. От і додавай туди всілякі мечі, топорики. Те, що найкращі ігри — про стародавні часи, то тут ти неправий. Тут все залежить від того, що кому подобається. От чому я не граю у ВОВ? Тому що я люблю такі ігри як Халф Лайф чи Кол оф Д'юті.

--------------------
Eskimosi Zoo:

Marvel Опції користувача
повідомлення 21.6.2007, 14:30
Повідомлення #4
d'ha'meo'el-in

Група: Модератори
З: flamme

Тэкс...
Сами мы не местные, так что хай кто-ить мне ответи т на парочку вопросов))))

1. Что такое фраги?
2. Какое сц*ко мну опять убило?
3. Кто уполовинил мой бюджет? (отдайте, по-хорошему, а то ругаться буду)

Ах.. да! Чуть не забыла...
Как самоликвидироваться? (эт я так на всяк случай... дань псевдоготишности образа вампиров (11.gif

--------------------

Vampiric addicted...
Гордость Галактики

Гість_Вадя_*
повідомлення 21.6.2007, 14:54
Повідомлення #5

Гості

Marvel, присоеденяйся чем больше людей тем лучше! Будешь мстить тем кто тебя завалил! А потом создашь свою гильдию и сделаешь себе новое оружие : УКУС ВАМПИРА 23.gif !
Если чесно помоему я тебя пару раз атаковал! Денег не отдам у самого мало! Ложи их в банк там проценты будут!

11.gif Доганяй !!!!!!!!!!!!!

повідомлення 21.6.2007, 14:55
Повідомлення #6
YIPEE KI YAY!

Додав до першого повідомлення:
1) Воювати з членами своєї гільдії не забороняється. Однак це може бути заборонено Отаманом гільдії і він може приймати певні санкції проти порушників.

2) ЗАБОРОНЕНО створювати нові аккаунти. За таке порушення ваші дані будуть знижені на 0. При другому порушенні можливість воювати буде взагалі вимкнена.

3) Принципи бою:
  • Нападаючи на кристувача ви наносите йому втрати не більше ніж максимальна сила зброї. І при цьому найчастіше більше ніж є у вас сили.
  • Якщо рівень вашого супротивника більший ніж ваш, то ви завдаєте йому менше ушкоджень ніж могли б завдати супротивнику свого рівня. Чим вище рівень тим менше ушкоджень.
  • За напад ви отрримуєте досвід відповідно до того скільки ви забрали у супротивника енергії.
  • За вбивство даєтсья трошки більше досвіду ніж за поранення.
  • За вбивство когось дуже виского рівня вам надається набагато більше досвіду. Але вбити його дуже складно бо ваші удари для нього як комарині укуси.

--------------------
Eskimosi Zoo:

повідомлення 21.6.2007, 15:03
Повідомлення #7
YIPEE KI YAY!

Цитата(Marvel @ 21.6.2007, 15:30) *
Что такое фраги
Считай что это черепки у тебя на верёвочке на поясе всех кого ты убила. Иногда если тебя убьют, часть этих черепков могут забрать.

Какое сц*ко мну опять убило?
У нас мало форумчан, поэтому убивают всех кто попадается под руку. Даже я тебя пару раз убил 11.gif. До тех пор, пока нету гильдий, убивать всех нормально. Потом уже можно своих не мочить.

Кто уполовинил мой бюджет? (отдайте, по-хорошему, а то ругаться буду)
После каждого убийства у тебя забирают деньги. До 1000. Вот видать тебя хорошо поубивали :D

Как самоликвидироваться? (эт я так на всяк случай... дань псевдоготишности образа вампиров (
Впринцыпе никак. Можно напасть на любого чела очень высокого левела и героически погибнуть. 11.gif

--------------------
Eskimosi Zoo:

Marvel Опції користувача
повідомлення 21.6.2007, 16:09
Повідомлення #8
d'ha'meo'el-in

Цитата(Вадя @ 21.6.2007, 15:54) *
Marvel, присоеденяйся чем больше людей тем лучше! Будешь мстить тем кто тебя завалил! А потом создашь свою гильдию и сделаешь себе новое оружие : УКУС ВАМПИРА 23.gif !
Если чесно помоему я тебя пару раз атаковал! Денег не отдам у самого мало! Ложи их в банк там проценты будут!

11.gif Доганяй !!!!!!!!!!!!!

"Укус Вампира"? Хм... надо подумать))) Там ведь действие неоднозначное: 1. умерщвление; 2. воскрешение; 3. подчинение обратившему... да... мне это нра!
Я вотъ как раз придумываю симпатишное название гильдии вампирской devil_2.gif

Цитата(mrMad-Cat @ 21.6.2007, 16:03) *
1/Считай что это черепки у тебя на верёвочке на поясе всех кого ты убила. Иногда если тебя убьют, часть этих черепков могут забрать.

2.У нас мало форумчан, поэтому убивают всех кто попадается под руку. Даже я тебя пару раз убил 11.gif. До тех пор, пока нету гильдий, убивать всех нормально. Потом уже можно своих не мочить.

3. После каждого убийства у тебя забирают деньги. До 1000. Вот видать тебя хорошо поубивали :D

4. В принцыпе никак. Можно напасть на любого чела очень высокого левела и героически погибнуть. 11.gif

1. Черепки, по ходу отбираются тоже рендормно... хорошо хоть тут у мну отбирать нечего... и вообще, нечесно как-то —— вам бы лишь отбирать да отбирать dry.gif
2. Негодяй!!! mad.gif Отомщу, так и быть devil_2.gif
3. Какая я популярная, однако же happy.gif rolleyes.gif
4. Но ведь есть же в статистике графа "самоубийства"?

--------------------

Vampiric addicted...
Гордость Галактики

повідомлення 21.6.2007, 16:33
Повідомлення #9
YIPEE KI YAY!

Цитата(Marvel @ 21.6.2007, 17:09) *
Какая я популярная, однако же
Там есть список самых богатых. Их атакуют первыми... 11.gif Так что держи деньги в банке. Тогда ты не будешь в этом списке.

Но ведь есть же в статистике графа "самоубийства"?
Это когда ты атакуешь чела и не получается его убить а он тебя убивает. 11.gif

Я вотъ как раз придумываю симпатишное название гильдии вампирской
Не забудь подумать про второго члена гильдии. 11.gif

ЗЫ: если тебя убили то надо просить воскресить себя... 11.gif

--------------------
Eskimosi Zoo:

повідомлення 21.6.2007, 20:42
Повідомлення #10
YIPEE KI YAY!

На всяк випадок групам користувачів Newbee та Ньюбішничег заборонено воювати.
Їм треба набрати не менше 4 повідомлень на форумі, щоб перейти у нормальні групи. Це захист від клонів.

--------------------
Eskimosi Zoo:

Marvel Опції користувача
повідомлення 22.6.2007, 1:27
Повідомлення #11
d'ha'meo'el-in

Цитата(mrMad-Cat @ 21.6.2007, 17:33) *
Не забудь подумать про второго члена гильдии. 11.gif

К слову... а нельзя ли мне оружие о коем упямянуто было выше?)) Ась)) (Ну-у... как самому мажорному вампиру и, вообще, почетному форумчанину rolleyes.gif )
Там и второй член гильдии объявится
Вот ты, например devil_2.gif

Балин!! Вот теперь я знаю, что такое самоубийство... а ведь могла бы взять другой пистолет и тогда...
Эх... Банк — эт хорошо... да.. 14.gif

--------------------

Vampiric addicted...
Гордость Галактики

повідомлення 22.6.2007, 10:41
Повідомлення #12
YIPEE KI YAY!

Цитата(Marvel @ 22.6.2007, 2:27) *
Вот ты, например
Я уже забит в другой гильдии.
Цитата(Marvel @ 22.6.2007, 2:27) *
К слову... а нельзя ли мне оружие о коем упямянуто было выше?))
Можно, когда создашь свою гильдию. 11.gif

--------------------
Eskimosi Zoo:

Marvel Опції користувача
повідомлення 24.6.2007, 23:45
Повідомлення #13
d'ha'meo'el-in

Мэд... вот меня (и тебя тож) в списке самых богатых нет... а все равно, меня (и тебя тож) мочат напостой (сцуки)... И где справедливость?
(Вот подождите... еще несколько аплевел и я вам всем отомщу... за все! Причем не раз!
Меня правда несказанно радует тот факт, что кто-то мну атаковал и погиб... так ему негодяю и надо)

--------------------

Vampiric addicted...
Гордость Галактики

повідомлення 25.6.2007, 10:38
Повідомлення #14
YIPEE KI YAY!

Хаха, не подфартило. Ты теперь не в списке самых богатых а в списке 10 лутших воинов + ты находишсья на странице всех воинов 11.gif А это первые кого атакуют.

--------------------
Eskimosi Zoo:

Marvel Опції користувача
повідомлення 25.6.2007, 11:11
Повідомлення #15
d'ha'meo'el-in

Ну и ладно! Ну и пускай!
Отомщу все равно11.gif

Хех... и еще, я кажется придумала название гильдии... будущей)

--------------------

Vampiric addicted...
Гордость Галактики

повідомлення 25.6.2007, 11:43
Повідомлення #16
YIPEE KI YAY!

Да? 11.gif Ну теперь ещё оружие надо. 11.gif

--------------------
Eskimosi Zoo:

Гість_Вадя_*
повідомлення 25.6.2007, 14:28
Повідомлення #17

Гості

Marvel, ты не обижайся просто надо опыт зарабатывать! 11.gif Ты если че обращайся, мы тебя воскресим!
23.gif

Marvel Опції користувача
повідомлення 25.6.2007, 15:20
Повідомлення #18
d'ha'meo'el-in

Ага... Чтоб потом опять убить...
Главное ведь опыт заработать...
А то что для этого нужно пройти по трупу ни в чем не повинной меня... это такая мелочь cray.gif

--------------------

Vampiric addicted...
Гордость Галактики

Гість_Вадя_*
повідомлення 25.6.2007, 15:43
Повідомлення #19

Гості

Ну что же ты плачешь ! unsure.gif ТЫ доплачешся что я перестану тебя атаковать! 11.gif Набирай опыта будем тогда на равных бится! И не забывай если ты хочешь атаковать а тебя какоето падло по типу меня убило, обращяйся будем тебя лечить! но ето только если мы живЫ 11.gif

Marvel Опції користувача
повідомлення 25.6.2007, 15:49
Повідомлення #20
d'ha'meo'el-in

Как я могу набрать опыта, если вы меня постоянно убиваете??? fool.gif hi.gif cray.gif

--------------------

Vampiric addicted...
Гордость Галактики

2 Сторінки V   1 2 >
Відповісти у цю темуВідкрити нову тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 11.11.2019, 23:58
mrMad-Cat © 2005-2007